0532 154 9018 iletisim@sevimalan.com Pzt - Cmt: 09:00 –19:30

İletişim Bilgilerimiz

Ejderha Kanı Protokolü

Ejderha kanı protokolü ejderha kanı ağacının içerisinde bulunan reçineden elde edilen ürünlerle yapılan bir tür bakım türüdür. Bu reçinede bulunan birçok avantaj ile insan sağlığını olumlu yönde etkilemektedir. Yüzyıllardan beri faydaları bilinen ve saymakla bitmeyen bu ağaç türü aynı zamanda insan cildine de fayda sağlıyor. İçerisinde bulunan birçok madde ile cilt lekelenmelerine, kırışıklıklara ve yaralara iyi geliyor. Bu sayede hem doğal yollardan hem de uzmanlarımız tarafından güzelliğinize güzellik katabiliyorsunuz.

  • Ejderha Kanı Protokolü Nedir?
  • Ejderha Kanı Protokolü Nasıl Yapılır?
  • Ejderha Kanı Protokolü Fiyatı
  • Ejderha Kanı protokolü Kalıcı mı?

Ejderha Kanı Protokolü Nedir?

Ejderha kanı protokolü nedir sorusu hem ismi hem de özellikleri açısından oldukça merak edilen bir işlemdir. Ejderha kanı protokolü ejderha kanı ağacından elde edilen değerli içeriklerle cilde uygulandığı ilk seanstan itibaren genç hücreleri uyandırarak lekelenmeleri gidermeye başlayan uygulamadır. İçeriğinde bulundurduğu antioksidan sayesinde cildinizi yaşlanmadan, kırışıklıktan, sarkmalardan ve lekelerden kurtaracaktır. Ülkemizde ilk kez güzellik merkezimizde uygulanan bu tedavi yöntemi için merak edilen birkaç soru bulunmaktadır.

Ejderha Kanı Protokolü Nasıl Yapılır?

Ejderha kanı protokolü nasıl yapılır da ilgi duyulan bir başka konudur. Ejderha kanı protokolü sayesinde birçok cilt sorununuzdan kurtulursunuz. Ve yenisi eklenecek cilt problemlerinin de önüne geçmiş olursunuz. Ejder kanı ağacından elde edilen mucizevi ürünlerimizi cildinize lokal olarak uygulayarak sizi her türlü cilt sorunundan uzaklaştırmayı hedefliyoruz. Bu ağacın reçinesinde bulunan değerli özlerin birçok vitaminden kat kat fazla yarara sahip olduğu kanıtlanmıştır. Bu yararları ve antioksidan özellikleri sayesinde cilt sorunlarının önüne geçer. Ancak bilmekte fayda var ki cilt tipinize göre size uygun seans miktarları belirlenmektedir.

Ejderha Kanı Protokolü Fiyatı

Ejderha kanı protokolü fiyatları, bu uygulama özel doğal ürünlerden üretilen ürünler aracılığı ile yapıldığı için oldukça uygundur. Bu tedavi ve bakım yöntemi ile birlikte sahip olacağınız birçok avantajı düşününce verdiğiniz fiyatın ne kadar da makul düzeyde olduğunu anlıyorsunuz. Cildiniz problemli olsun ya da olmasın, bu sizin zenginliğinizdir. Servetinizi günden güne güzelleştirmek de sizin elinizde olan bir durumdur. Ejderha kanı protokolüne güzellik merkezimiz aracılığı ile sahip olmak için artık neredeyse her şehirde bulunan şubelerimizden ulaşabilirsiniz.

Ejderha Kanı protokolü Kalıcı mı?

Ejderha kanı protokolü kalıcı mı sorusu da merak edilen bir diğer sorudur. Ejderha kanı protokolü ile cildiniz gençliğini daima koruyacak ve bu da doğal yöntemlerle gerçekleştirilecektir. Hem maddi olarak hem de emek harcadığınız bu tedavi yönteminin kalıcı olup olmadığını merak edebilirsiniz. Ejderha kanı protokolü sürekli aralıklarla uygulanan bir bakım şekli değildir. O aynı zamanda bir tedavi şeklidir de. Var olan cilt problemlerinin önüne geçerek oluşabilecek sorunlar için de önlemler almaktadır. İçeriğindeki doğal bileşenler sayesinde cildinize zarar vermeden sizi gençleştirir.

Randevu Formu

Detaylı Bilgi İçin Ücretsiz Danışmanlık Alabilirsin.

Ücretsiz Danışmanlık

Uzmanlarımızdan Bilgi Almak İçin Randevu Alın.
    BÜLTENİMİZE KAYDOLUN.

    Size özel kampanyalarımız ve fırsatlarımız hakkında bilgilendirilmek ister misiniz?