0532 154 9018 iletisim@sevimalan.com Pzt - Cmt: 09:00 –19:30

İletişim Bilgilerimiz

Ozon Protokolü

Ozon protokolü cildin yaşlandıkça kaybettiği hücrelerini yeniden cilde kazandırma şeklidir. Erkek ya da kadın herkes yaşlandıkça cildinin tazeliğini ve hücrelerini yavaş yavaş kaybetmeye başlar bu da ciltte kırışıklıklar, cansız görüntü ve lekelenmelere neden olur. Aynı şekilde cilt yaşlandıkça yaralar daha geç iyileşir ve çeşitli yara izleri bırakır. Bu noktada güzellik merkezimizce Türkiye’de ilk kez uygulanan ozon protokolü işlemi yapılır. Bu işlemdeki asıl amaç cildi gençleştirmektir. Ancak bununla beraber cilt hücrelerini yenilediği için lekelenmeler ve yara izlerine de iyi gelen bir yöntemdir.

  • Ozon Protokolü Nedir?
  • Ozon Protokolü Nasıl Yapılır?
  • Ozon Protokolü Fiyatı
  • Ozon Protokolü Kalıcı mı?

Ozon Protokolü Nedir?

Ozon protokolü nedir, işlemin ne işe yaradığını merak eden herkes tarafından araştırılan bir konudur. Ozon protokolü isminden de anlaşılacağı üzere ozon kullanılarak yapılan bir tedavi yöntemidir. Ciltte yer edinmiş yara izleri, lekeler ve selülitlerle savaşan bu tedavi yöntemi belirli aşamalarla uygulanmaktadır. Cildiniz doğal olarak yıllar geçtikçe kırışır, buruşur ve sarkar. İşte bu noktada devreye ozon protokolü girer. Kullanılan kaliteli cihazlar, gereçler ve uzman kişilerle birlikte uygulandığında son derece mükemmel sonuç vermektedir. Güzellik merkezimizde de bu kaliteyi ve profesyonelliği tatmak son derece mümkündür.

Ozon Protokolü Nasıl Yapılır?

Ozon protokolü nasıl yapılır sorusuna cevap ararken birçok adımla karşılaşmak mümkündür. Ozon protokolünde asıl amaç kaybedilen hücreleri yeniden kazanmaktır. Bu sebeple de bunun için birçok adım özenle izlenir. Ozon protokolünde 2 yöntemden bir tanesi seçilmektedir. İlk olarak ozonun kan ile birleştirilmesidir. Bu yöntemde kişinin kanından alınmış az bir miktar, ozonla karıştırılır. Ve sonrasında da damar yoluyla kişinin vücuduna gönderilir. Bu yöntemle cildin eski tazeliği kişiye tekrar verilmeye çalışılır. Diğer yöntem ise bölgesel olarak uygulama yöntemidir. Uygulanmak istenen bölgeye enjeksiyon, krem ve yağlar aracılığı ile uygulanan ozon protokolü ile yine aynı amaç güdülür.

Ozon Protokolü Fiyatı

Ozon protokolü fiyatı incelemeleri yapıldığında gayet makul fiyatlarla karşılaşılmaktadır. Tek bir yöntemle birçok olanak sağlayan bu yöntemle hem paradan tasarruf eder hem de kendinize yatırım yapmış olursunuz. Cildiniz sizin en büyük hazinenizdir. Sağlıklı ve taze bir cilt için ne doğru makyaj seçimi ne de ruj rengi önemlidir. Çünkü zaten hali hazırda güzel bir cildi olan kişi başka bir şeye ihtiyaç duymaz. Bütün bu avantajları ile birlikte hem etkili bir bakım hem de tedavi yöntemi olan bu işlemi güzellik merkezimizin birçok şubesinden talep edebilirsiniz.

Ozon Protokolü Kalıcı mı?

Ozon protokolü kalıcı mı sorusu işlemi yaptırırken tereddüt edilen konulardan biridir. Ancak tereddüt edilmemesi gerekiyor çünkü ozon protokolü sadece bir bakım yöntemi değil aynı zamanda kalıcı bir tedavi yöntemidir. Bu yöntemin kalıcılığı ve etkileri bilimsel olarak kanıtlandığı için gönül rahatlığıyla hemen şubelerimizden bu işlemle ilgili bilgi alabilirsiniz.

Randevu Formu

Detaylı Bilgi İçin Ücretsiz Danışmanlık Alabilirsin.

Ücretsiz Danışmanlık

Uzmanlarımızdan Bilgi Almak İçin Randevu Alın.
    BÜLTENİMİZE KAYDOLUN.

    Size özel kampanyalarımız ve fırsatlarımız hakkında bilgilendirilmek ister misiniz?