0532 154 9018 iletisim@sevimalan.com Pzt - Cmt: 09:00 –19:30

İletişim Bilgilerimiz

Buz Lazer Epilasyonu

Buz lazer epilasyonu acısız bir epilasyon yöntemidir. Vücudundaki kıllardan kurtulmayı istemek herkesin isteyeceği bir durumdur. Çünkü yoğun geçen günler, yaşlılık ya da başka sebeplerle yoğun kıllanmalar bir sorun haline gelmektedir. Böyle durumlarda kıllardan kurtulmak acılı ve uzun süren zahmetli bir iş haline gelmektedir. Ağda, jilet, epilasyon cihazı gibi epilasyon yöntemleri hem acılı hem de kısa sürede var olan kılların tekrar çıkmasıyla başa dönen bir süreçtir. Ancak kişiler de bu gibi durumlarda farklı alternatiflere başvurmaktadır. Bu alternatiflerden en etkilisi buz lazer epilasyonudur.

  • Buz Lazer Epilasyonu Nedir?
  • Buz Lazer Epilasyonu Nasıl Yapılır?
  • Buz Lazer Epilasyonu Fiyatı
  • Buz Lazer Epilasyonu Kalıcı mı?

Buz Lazer Epilasyonu Nedir?

Buz lazer epilasyonu nedir sorusu bu yöntemi kullanarak kıllarına veda etmek isteyenlerin merak ettikleri bir konudur. Buz lazer epilasyon yöntemiyle kıl köklerine gönderilen lazerle bu kısımda tahrip oluşturulur. Bu tahripler sayesinde kıl kökleri zarar görür ve artık zamanla işlevini yitirerek kendisini yenilemeyi bırakır. Buzlu olması sayesinde kıl köklerine gönderilen sıcaklığı hissettirmez. Bu durum aynı zamanda acı hissini minimum boyuta indirerek kişileri rahatsız edici kıl köklerinden kurtarır.

Buz Lazer Epilasyonu Nasıl Yapılır?

Buz lazer epilasyonu nasıl yapılır da oldukça popüler konulardan biridir. Buz lazer deneyimleri bulunmayan kişiler özellikle ilk seanslarından önce bu konuyu çok merak etmektedirler. Buz lazer deri üzerine uygulanır ancak deriye uygulanmadan önce deri üzerinde herhangi bir kıl bırakılmaz. Buz lazer doğrudan kıl köklerini etkilemesi gereken bir yöntem olduğu için yüzeyde bulunan kıllardan seans öncesinde uzmanların bilgilendirmeleri eşliğinde kurtulmak gerekir. Bu yöntemde kişilerin kıl köklerine ve vücut tiplerine göre seans belirlenmektedir. Bunun sonrasında da belirli aralıklarla seanslara devam edilmesi gerekmektedir.

Buz Lazer Epilasyonu Fiyatı

Buz lazer epilasyon fiyatları insanları böylesine büyük bir dertten kurtaracağı düşünüldüğünde oldukça uygundur. Buz lazerin sunduğu avantajlar sayesinde hem tüylerinizden kurtulacak hem de acısız bir şekilde halledeceksiniz. Son teknoloji ile kullandığımız cihazlar ve profesyonel uzmanlarımız sayesinde bu süreç hızlandırılmaktadır. Cildinize herhangi bir zarar vermeden yapılan bu işlemden sadece kıl kökleri etkilenir. Saç köklerinin zamanla yok olması da sizi saçlardan kurtarır. Bu avantajları göz önünde bulundurarak buz lazer güzellik merkezimizde çok cazip fiyatlarla sizlere sunulmaktadır.

Buz Lazer Epilasyonu Kalıcı mı?

Buz lazer epilasyonu kalıcı mı sorusu ile birlikte kadın ya da erkek danışanlarımız seansları bittikten sonraki sonuç kısmını da merak etmektedirler. Buz lazer, diğer epilasyon yöntemlerine oranla kalıcılığı kanıtlanmış bir yöntemdir. Diğer yöntemlerde hem canınız yanar hem de kıllarınız bir süre sonra tekrardan belirir. Yani kısacası kısır bir döngüye girmiş olursunuz. Buz lazer de bu kısır döngüden sizleri kurtarır. Hem acısız hem de kalıcı bir şekilde kıllarınızdan kurtulma imkanını siz değerli müşterilerimize sunar.

Randevu Formu

Detaylı Bilgi İçin Ücretsiz Danışmanlık Alabilirsin.

Ücretsiz Danışmanlık

Uzmanlarımızdan Bilgi Almak İçin Randevu Alın.
    BÜLTENİMİZE KAYDOLUN.

    Size özel kampanyalarımız ve fırsatlarımız hakkında bilgilendirilmek ister misiniz?