0532 154 9018 iletisim@sevimalan.com Pzt - Cmt: 09:00 –19:30

İletişim Bilgilerimiz

Dipliner

Dipliner gözlerinin güzelliğini ortaya çıkarmak isteyen her kadın tarafından tercih edilen bir işlemdir. Kozmetikte oldukça tercih edilen sivri uçlu ancak keçe malzemesinden üretilmiş bir göz makyaj malzemesidir. Dipliner doğru bir şekilde ve doğru malzemeler kullanarak uygulandığı takdirde gözleri ortaya çıkaracak bir üründür. Dipliner için sıkça araştırmaya konu olan birkaç soru vardır.

  • Dipliner Nedir?

  • Dipliner Nasıl Yapılır?

  • Dipliner Fiyatı

  • Dipliner Kalıcı mı?

Dipliner Nedir?

Dipliner nedir sorusu dipliner uygulaması yaptırmak isteyen ya da konuyu merak eden kişiler tarafından oldukça merak edilen bir konudur. Kirpik diplerine uygulanan dipliner kimi zaman eyeliner ile karıştırılmaktadır. Ancak dipliner ile birlikte kirpik diplerine daha yakın uygulama yapılabilir. Bu bölgeye yapıldığı için de daha doğal bir görünüm yakalanır. Makyaj yapılmış görüntüsü vermez. Gözlerin güzelliğini ön plana çıkarmasının yanı sıra kirpikleri de daha gür ve daha koyu gösterir. Bu özellikleri ile hem günlük yaşantınızda hem de özel günlerinizde daima şık ve doğal bir görüntü yakalarsınız.

Dipliner Nasıl Yapılır?

Dipliner nasıl yapılır sorusu da yine aynı şekilde bu uygulamayı yaptıracak ya da yaptırmak isteyen kişilerce merak edilmektedir. Uygulama aşamalarının titiz bir şekilde diplinerınızın hem görünüşü hem de kalıcılığı için oldukça önemlidir. Dipliner uygulaması yapılmadan önce cilt tonunuzla uyumlu olacak bir renk seçilir. Sizin de onayınızla renge karar verilir. Daha sonra deneme amacıyla örnek bir çizgi çekilir. Çizgi üzerine herhangi bir işlem yapılmadan önce sizin de onayınız alındıktan sonra, sonraki adıma geçilir. İşlem kesinlikle bir acı vermez ancak yine de anestezi kremi sürülür. Krem sürüldükten ve de gerekli uyuşma sağlandıktan sonra seçilen renk ile örnek çizgi üzerinde boyama işlemi başlar. Dipliner uygulaması yaparken kullanılan malzeme ve cihazların güvenliği son derece önem arz eder. Bu sebeple sizler için hem güvenli hem de kaliteli araç ve gereçler kullanmaktayız.

Dipliner Fiyatı

Dipliner fiyatı verilen kaliteli ve profesyonel hizmet göz önünde bulundurulduğunda oldukça makul fiyatlarla uygulaması yapılmaktadır. Güzellik saraylarımızda yapılan dipliner uygulamasını yaptırdıktan sonra avantajlarını ilk dakikadan hissetmeye başlarsınız. Gözlerde doğal bir görünüm vermesinin yanı sıra aynı zamanda kirpiklerinizde de daha sık ve daha gür bir görünüm yakalarsınız. İstenilen hizmet aralıklarına göre de fiyat farkı oluşabilen bu hizmetimiz için bu konularda bilgi danışmanlarımız tarafından verilmektedir.

Dipliner Kalıcı mı?

Dipliner kalıcı mı sorusu da hem işlem öncesinde hem de sonrasında sıkça merak edilen bir diğer sorudur. Dipliner işlemi uygulama aşamaları sizlere kalıcı hizmet sunabilmek için titizlikle yürütülmektedir. Hem özel günlerinizde hem de gündelik yaşantınızda kalıcı dipliner uygulaması sayesinde bu hizmetin keyfini sürersiniz. Kalıcı olması birçok noktada avantaj sağlamanın yanında kendiniz için yatırım yapmanıza da vesile olur. Bu sebeple de dipliner uygulamasının kalıcı olduğu anlaşılmaktadır.

Detaylı Bilgi İçin Ücretsiz Danışmanlık Alabilirsin.

Ücretsiz Danışmanlık

Uzmanlarımızdan Ücretsiz Danışmanlık Alın.

BÜLTENİMİZE KAYDOLUN.

Size özel kampanyalarımız ve fırsatlarımız hakkında bilgilendirilmek ister misiniz?