İçerenköy, Ataşehir/İstanbul 0532 154 9018 iletisim@sevimalan.com Pzt - Cmt: 09:00 –19:30

İletişim Bilgilerimiz

hakkımızda

Sevim Alan Güzellik Sarayları

Sevim alan güzellik merkezleri olarak, 201*'da küçük bir güzellik merkezi ile başlayan yolculuğumuz da, bugün Türkiye'nin en hızlı büyüyen güzellik ailesiyiz. Kasım 2022'de 61 şubemizle birlikte, tüm Türkiye'de güzellik hizmeti veriyoruz. Müşterilerimize fayda sağlamak amacıyla çıktığımız bu yolda her daim daha iyisine ulaşmak için yürümeye devam ediyoruz. Mutlu müşteriler görmeyi hedefleyen ekibimizin amacı:

Experience Background

Neden Sevim Alan?

Sonuna kadar fayda prensibimizle uyguladığımız her işlemde en ince ayrıntıyı bile es geçmiyoruz. Sınırsız olanaklarımızla siz değerli danışanlarımızın değerli vaktini güzelliğe harcıyoruz. Danışanlarımız için sunduğumuz hizmetlerle birlikte kaliteli ürün ve cihazları birleştiriyoruz. Bu noktada cihaz ve ürünleri kullanacak olan uzmanlarımızın profesyonel ve disiplinli olmalarına özen gösteriyoruz. Bizi seçtiğiniz takdirde elde edeceğiniz birçok avantaj vardır;

İstediğiniz işlem ne olursa olsun bizlerden özenli ve kusursuz hizmet alacaksınız.

Vaktinizi doğru ve ihtiyacınız olan bakım için harcamış olacaksınız.

Ürünlerimiz ve cihazlarımın kalitesini sonuna kadar hissedeceksiniz.

Profesyonel uzmanlar sayesinde kendinizi emin ellerde hissedebilirsiniz.

Türkiye Genelinde Şube
+61
Deneyimli Personel
+300
Benzersiz Güzellik İşlemi
+20
1 Yılda Açtığımız Şube Sayısı
+40
Ücretsiz Danışmanlık

Uzmanlarımızdan Bilgi Almak İçin Randevu Alın.
  Şubelerimiz

  Sevim Alan Güzellik Sarayların da en modern cihazlar ve uzman kadrosu ile ihtiyaçlarınıza uygun etkili tedavileri sağlamaktayız

  Kariyer

  Kariyer odaklı güzellik saraylarımız her türlü hizmeti bünyesinde barındırmaktadır. Danışanlarımızın yanı sıra akademimiz sayesinde bu alandaki kariyerlerine odaklanmak isteyen meslektaşlarımıza da fırsatlar sunuyoruz. Kariyer planlamalarını kaliteli, köklü ve uzman bir ekiple sürdürmek isteyen kişilerle bu yola başlıyoruz. Sonrasında verilen eğitimler ile uzman kadromuza yeni yüzler ekliyoruz. İster kendi işletmenizi daha ileri taşımak için ister Sevim Alan güzellik merkezleri için bu kariyer planlaması için geç kalmayın. Bünyemizde bulundurduğumuz sayısız işlem ne kadar geniş kapsamlı bir hizmet verdiğimizi kanıtlar niteliktedir.

  + İletişim

  Franchising

  Elinizdeki düşük sermayenizle büyük işler yapmayı istemek sizin de hakkınız. Franchising projemiz sayesinde sizlerin düşük sermayeleri ile Sevim Alan markası birleştiriliyor. Güzellik sektöründe 1 yılda en hızlı büyüyen sevim alan ailesi ile en iyi yatırım şansına kavuşun. Bu sektördeki girişimci kişilerden biri de siz olmak isterseniz sermayenizle birlikte sizleri markamıza katılma konusunda destekliyoruz. Ayrıca sadece para kazanmıyorsunuz sektörün de önde gelenlerinden biriyle bu ortaklığı yapmak ve adınızı geniş kitlelere duyurmak için de önemli bir adım oluyor. Sizleri de franchising ile aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

  + Bilgi Al

  BÜLTENİMİZE KAYDOLUN.

  Size özel kampanyalarımız ve fırsatlarımız hakkında bilgilendirilmek ister misiniz?