0532 154 9018 iletisim@sevimalan.com Pzt - Cmt: 09:00 –19:30

İletişim Bilgilerimiz

Dudak Renklendirme

Dudak renklendirme işlemi dudaklarının rengini solgun bulan, yeterince renkli olmadığını düşünen ya da kalıcı bir renk isteyen kişiler tarafından ilgi duyulan bir işlemdir. Bazen genetik sebeplerle, bazen çeşitli hastalıklarla ya da farklı sebeplerle dudaklarda renk eksikliği görülür. Bu da kişilerin yüzlerinin daha soluk ve bitkin görünmesine neden olur. Bu gibi durumlarda kişiler dudak pigmentasyonu yani dudak renklendirme işlemine yönelirler.

  • Dudak Renklendirme Nedir?
  • Dudak Renklendirme Nasıl Yapılır?
  • Dudak Renklendirme Fiyatı?
  • Dudak Renklendirme Kalıcı mı?

Dudak Renklendirme Nedir?

Dudak renklendirme nedir sorusu ile karşılaşıldığında bu soruya birçok cevap vermek mümkündür. Ama en temel cevap dudağın istenilen tonda renklendirme işlemi denilebilir. Herhangi bir makyaj ürünü kullanmaksızın dudaklarında canlı renkler isteyen kişiler bu yönteme başvurmaktadır. Cildinize göre seçilmiş çok ince kalınlıkta bulunan iğneler aracılığı ile dudaklarınızı renklendirme işlemi yapılır. Bu işlem yapılırken en önemli kural güvenlik ve doğal görünümdür. Alanında uzman kişiler tarafından uygulanan bu yöntem ile birlikte hem güvenli hem de doğal görünümlü dudaklara sahip olursunuz.

Dudak Renklendirme Nasıl Yapılır?

Dudak renklendirme nasıl yapılır konusu ile birlikte birçok adımla karşılaşılmaktadır. İlk olarak size en uygun renk sizin onayınızla da seçilir. Bu noktada seçilecek daha yumuşak tondaki renkler doğal görünüm yakalamanız için oldukça etkili olacaktır. Sonrasında ise boyanacak kısım için taslak oluşturmak amacıyla bir dudak kalemi yardımı ile çizilir. Sizin de onayınız alındıktan sonra anestezi kremi sürülür. Krem etkisini gösterdikten sonra uzmanımız dudaklarınıza seçilen rengi çok ince uçlu iğne yardımı ile uygular. Uygulama sırasında herhangi bir ağrı sızı hissedilmez. Bu özelliğinden dolayı uygulandığı popüler bir işlemdir. Bu işlemi sürdürürken tek bir seans yeterli olabiliyor ancak sizin dudak yapınıza göre ya da istediğiniz rengin yoğunluğuna göre birkaç seansa daha ihtiyaç duyulabiliyor.

Dudak Renklendirme Fiyatı?

Dudak renklendirme fiyatı sunulacak hizmete göre kıyaslandığından oldukça cazip fiyatlara sahiptir. Dudak renklendirmesinden sonra birçok avantaja sahip olacaksınız ve bu avantajlardan dolayı da ödediğiniz makul ücretin hiçbir önemi kalmayacak. Dudaklarınız renklendirme işleminden sonra uzun süre renk istemeyecek. Makyaj yapmayı seven bir bireyseniz dudak renklendirmeden sonra ruj sürmeye ihtiyaç dahi duymayacaksınız. İhtiyacınız olan tüm rengi size güzellik merkezimiz vermiş olacak. Tüm bu avantajları ile birlikte dudak renklendirme işlemini güzellik merkezimizin çeşitli şehirlerde bulunan şubelerinde yaptırabilirsiniz.

Dudak Renklendirme Kalıcı mı?

Dudak renklendirme kalıcı mı sorusu da merak edilen bir diğer konudur. Dudak renklendirme ile birlikte her gün sürdüğünüz rujunuza artık veda edeceksiniz. Herhangi bir kozmetik ürünüyle renklendirmek yerine kendi doğal görünümlü dudak renginizle dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Dudaklarınızın derisinin altına yapılan bu yöntem uzunca bir süre size kalıcılık sunacaktır. Ancak zaman zaman yapılan bakımlarla bir ömür boyu sizinle olabilir. Bu sebeple anlaşılmaktadır ki dudak renklendirme işleminin kalıcılığı ve uzun süre kullanımı yapılan bakımlarla doğru orantılıdır.

Randevu Formu

Detaylı Bilgi İçin Ücretsiz Danışmanlık Alabilirsin.

Ücretsiz Danışmanlık

Uzmanlarımızdan Bilgi Almak İçin Randevu Alın.
    BÜLTENİMİZE KAYDOLUN.

    Size özel kampanyalarımız ve fırsatlarımız hakkında bilgilendirilmek ister misiniz?