0532 154 9018 iletisim@sevimalan.com Pzt - Cmt: 09:00 –19:30

İletişim Bilgilerimiz

Jel Oje

Jel oje uygulaması; son dönemde adından sıkça söz ettiren bir işlemdir. İş hayatı ya da günlük hayatın temposuna karşın, bakımını ihmal etmek istemeyen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilir. Normal oje uygulamasına göre ekstra bakımlı görünmenizi sağlayan jel oje uygulaması, görünümünün yanında pek çok avantaja da sahiptir.

Jel oje uygulaması; hem zarif ellere sahip olmanızı, hem zamandan büyük ölçüde tasarruf etmenizi, hem normal ojenin soyulma, zedelenme, bozulma gibi sorunlarından kurtulmanızı sağlar. Son yıllarda kullanımı artan jel tırnaklar, dikkat çekici, hoş ellere sahip olmanızı sağlar.

  • Jel Oje Nasıl Yapılır?
  • Jel Oje Kalıcı Mı?
  • Jel Oje Fiyatları

Jel Oje Nasıl Yapılır?

Jel oje uygulaması , pratik bir şekilde uygulanabilir olup etkisini haftalarca koruyan bir uygulamadır. Uzun vakitler alan oje temizleme, tekrar sürme derdinden kurtulmak isteyenler, duş sırasında soyulan, temizlik sırasında bozulan ojeler ile uğraşmaktan yorulan herkes, jel oje uygulamasını mutlaka denemelidir.

Jel oje uygulamasında ilk olarak tırnak yağdan arındırılır. Bu aşamada özel manikür aletleri kullanılmalıdır. Daha sonra tırnağın üzerindeki pürüzlerden kurtulmak amacıyla törpü işlemi uygulanır. Tırnak yüzeyindeki kusurları kapatmak, düz bir taban oluşturmak için, baz uygulaması yapılır. Baz oje, 1 dakika boyunca UV ışığında kurumaya bırakılır. Jel oje, üç kat uygulanmalı ve her bir katta 1 dakika boyunca UV ışığında bekletilmelidir. Kişinin tercihine bağlı olarak uygulanacak desen, her bir işlem sonrası 1 dakika boyunca UV ışığı altında kurumaya bırakılmalıdır.

Jel Oje Kalıcı Mı?

Doğru uygulama tekniği ile yapılan jel oje uygulaması, haftalarca yeniliğini korur. Jel oje kalıcılığı; tırnağın aldığı darbelere, jel oje uygulamasını yapan kişinin uzmanlığına, kullanılan malzemelerin kalitesi ve türüne, tercihe bağlı desen ve tasarıma göre değişiklik gösterir.

Profesyonel kişiler tarafından uygulanan jel oje işlemi, 3-4 haftaya kadar kalıcılığını koruyabilirken kalitesiz ürün kullanımı hem bozuk tırnak görünümüne yol açabilir hem de enfeksiyon, mantar gibi sağlık sorunlarına sebebiyet verebilir. Bu noktada, tercih edilen güzellik merkezi hem sağlık açısından hem de işlemden güzel sonuçlar alabilmeniz açısından oldukça büyük önem taşır.

Jel Oje Fiyatları

Jel oje uygulaması fiyatları; tercih edilen yerin profesyonelliğine, kullanılan ürünlerin kalitesine göre değişiklik gösterir. Doğru uygulanmayan jel oje işlemi, kalıcı olmadığı gibi istenilen görünüme de kavuşmayabilir.

Tırnak bakımı ve uygulamalarında hijyen oldukça önemlidir. Herhangi bir sağlık sorunu yaşamamak adına, mutlaka güvenilir yerler tercih edilmelidir. Bunun yanında, tırnak uygulamalarında kullanılan malzemelerin kalitesi de önemlidir. Hem tırnak görüntüsü hem de sağlık açısından mağdur olmamak için tercih edilecek yerler özenle seçilmelidir. Eğer hem hijyen standartlarına, güzel sonuçlar elde edilmesine dikkat ediyorsanız, jel oje uygulamasında Sevim Alan Güzellik Sarayı’nı tercih edebilir, işlerinde uzman ekip ile sağlığınızdan ödün vermeden, fark yaratacak tırnaklar ile güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.

Randevu Formu

Detaylı Bilgi İçin Ücretsiz Danışmanlık Alabilirsin.

Ücretsiz Danışmanlık

Uzmanlarımızdan Bilgi Almak İçin Randevu Alın.
    BÜLTENİMİZE KAYDOLUN.

    Size özel kampanyalarımız ve fırsatlarımız hakkında bilgilendirilmek ister misiniz?