0532 154 9018 iletisim@sevimalan.com Pzt - Cmt: 09:00 –19:30

İletişim Bilgilerimiz

Kalıcı Oje

Kalıcı oje, özellikle son dönemde yaygınlaşan, vakitten tasarruf yapmayı ve her daim bakımlı ellere sahip olmanın konforunu sağlayan bir işlemdir. Normal ojeler, gün içinde maruz kaldığı darbeler, bulaşık, temizlik işleri ile meşgul olma sonrası, su veya kimyasal maddeler sebebiyle kolay bozulan, soyulan yapılarda olmaları sebebiyle sık sık tazelemeye ihtiyaç duyulur.

Normal ojeyi çıkarma ve tazeleme işlemleri uzun vakitler alır. Bu sebeple bazen günlerce soyulmuş, bozulmuş ojeleri çıkarmaya fırsat bulunamayabilir, kötü bir görünüm ortaya çıkabilir. Kalıcı oje işlemi; tüm bu sorunları ortadan kaldırır. Suya ve darbelere dayanıklı kalıcı oje işlemi sayesinde, eller daima bakımlı görünür ve vakitten tasarruf edilmesini sağlar. Günlük rutin işleri yaparken ojenin bozulma ve soyulma sorunu, tırnağın kırılma problemi yaşanmadığı için hareket özgürlüğü sağlanır.

  • Kalıcı Oje Nasıl Yapılır?
  • Kalıcı Oje Ne Kadar Dayanır?
  • Kalıcı Oje Fiyatları

Kalıcı Oje Nasıl Yapılır?

Kalıcı oje, normal ojeler gibi doğrudan uygulanmaz. Kalıcı oje uygulamasının süresi, kişinin istediği desen ve tasarıma göre değişiklik gösterir. Kalıcı oje uygulama işlemi, ilk olarak; tırnaktan (eğer varsa) ojelerin iyice silinip temizlenmesi ile başlar ve ardından törpüleme işlemi yapılır. Profesyonel ekipmanlar ile, tırnak yüzeyi yağdan arındırılır, matlaştırılır. Matlaştırılan tırnağa, “topcoat” adı verilen özel baz uygulanır. Bu baz sayesinde, tırnak üzerindeki bozukluklar ve yağdan arındırma işlemi sonrası oluşan pürüzler, kusurlar kapatılır, pürüzlü görünümün önüne geçilir. Baz sonrası tırnaklar, 1 dakika boyunca UV ışığı ile kurumaya bırakılır. Kişinin tercihine göre oje rengi seçilir ve sürülür. Her kat oje sonrası, tırnaklar 1 dakika boyunca UV ışığında bekletilir. Yine kişinin tercihine bağlı olarak, tırnağa desen uygulaması da yapılabilir. Desen uygulaması sonrası tırnak tekrar UV ışıkları altında, 1 dakika bekletilmelidir. Eşit ve pürüzsüz tırnaklar hazır hale gelir. Tırnaklarınızın istediğiniz görünüme kavuşması, uygulamayı yapan kişiyle ve kullanılan malzemelerle bağlantılıdır. Bu hususta hijyen de oldukça önemlidir.

Kalıcı Oje Ne Kadar Dayanır?

Kalıcı oje uygulaması, mutlaka profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Doğru uygulama teknikleri ve doğru malzemeler kullanılarak yapılan kalıcı ojeler, 1 ay kalıcılığını korumaktadır. Bu sayede, her gün oje tazelemekten, kötü görünüme sahip tırnaklardan kurtulabilir, zamandan tasarruf edebilir, bakımlı elleriniz ile fark yaratabilirsiniz.

Kalıcı ojeler, doğru teknik ve doğru malzemeler ile uygulandığında; tırnağın hava almasını engelleyecek bir durum oluşturmadığından dolayı herhangi bir sağlık sorunu yaratmaz, sararma yapmaz. Bu sebeple, kalıcı oje uygulamasının zararları, kalıcılığı ve istediğiniz görünüme kavuşması, tercih ettiğiniz yere bağlı olabilir.

Kalıcı Oje Fiyatları

Kalıcı oje uygulaması fiyatları, işlemi yapan kişilerin uzmanlığına ve kullanılan malzemelerin kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Kalıcı ojenin dayanıklılığı, malzemeler ile doğrudan ilişkilidir. Bu sebeple tercihinizi, sizin için en kaliteli malzemeler ve işinde uzman ekip ile çalışılan Sevim Alan Güzellik Sarayı tarafından kullanabilirsiniz.

Randevu Formu

Detaylı Bilgi İçin Ücretsiz Danışmanlık Alabilirsin.

Ücretsiz Danışmanlık

Uzmanlarımızdan Bilgi Almak İçin Randevu Alın.
    BÜLTENİMİZE KAYDOLUN.

    Size özel kampanyalarımız ve fırsatlarımız hakkında bilgilendirilmek ister misiniz?